בעלי מקצוע השוואת מחירים
אודותינו:

תארו לעצמכם מצב שבו בכל פעם שבכוונתכם להזמין בעל מקצוע, מוגשת לפניכם רשימה מעודכנת ומפורטת של בעלי עסקים ובעלי מקצוע בתחום לו אתם זקוקים באזור מגוריכם וכתוב שם:                                         "רגע אל תתקשר אליהם הם יתקשרו אליך".  זה לא חלום! 

עם אתר  bizcall בעלי מקצוע זוהי המציאות, היות ש bizcall  מפעיל ברשת האינטרנט אינדקס ארצי של עסקים ובעלי מקצוע המבוסס על מאגר מפרסמים. הגולש מבצע בעצמו את החיפוש עד קבלת המידע המבוקש ומבצע פעולה פשוטה של מילוי טופס פשוט  sms נשלח ישירות אל בעלי המקצוע,  בעל המקצוע חוזר אליכם תוך שניות, והכל ללא התחיובת מצדכם.

 

אם אתה בעל עסק שרוב מוחלט של לקוחותיו הם תושבי האזור באפשרותך מספר אפשרויות לפרסום:

  • הפרסום במקומונים נראה הדבר המתאים. השאלה המתבקשת - כמה אנשים קוראים באמת את המקומון שלהם? מקומונים ועיתונים מוסיפים עוד ועוד דפים פרסומיים הגורמים לקוראים 'לעלעל דרכם' עד לכתבה הבאה.
  • פרסום בשלטי חוצות, ברדיו או בטלוויזיה הינם אופציה, אך יקרה והשפעתה לטווח הקצר או הארוך היא בעיקר פונקציה של ההשקעה הכספית.
  • באמצעות פרסום בעיתונות היומית (העיתונים הגדולים), יראו את מודעתך מאות אלפי אנשים. - אבל האם ישימו אליה לב?  אתה זוכר מה הכותרת של העמוד השלישי בעיתון של אתמול ?... זוכר מודעת פרסום מהעמוד הרביעי שראית היום ?!

     לא כל כך בטוח - אבל את bizcall תזכור!  כי זה כל כך פשוט.לקוחותינו הינם בעלי העסקים ובעלי המקצוע המפרסמים שירותים לקהל הרחב. עליהם נמנים כלל גולשי האינטרנט, אשר כמו בעלי העסקים, יקבלו מאיתנו היענות מהירה לצרכיהם ותמיכה בהשגת מטרותיהם.
1. שרות מהיר ויעיל.
2. מקצועיות ומחיר סביר .

פיתוח והתחדשות
אנו נמשיך באופן תמידי לשפר את השירותים באתר ולהוסיף שירותים חדשים על פי צרכי האתר ובקשות הספקים והגולשים .

עזרה
אם נתקלת בבעיה כלשהי במהלך גלישתך באתר, כל שאלה, הצעה או הערה . תוכלו לפנות אלינו דרך צור קשר.