בעלי מקצוע השוואת מחירים
לא נמצאו תוצאות חיפוש
  • מלא הטופס וקבל עד 5 הצעות מחיר.
  • השרות חינם וללא התחייבות מצדך.
קטגוריה *
אזור *
שם מלא *
אי-מאייל
טלפון *
תאר את העבודה בקצרה
רשום את המספרים
שבתמונה
מאשר קבלת דוא"ל
שלח וקבל הצעה מבעלי מקצוע של רפואה משלימה
השדות ב* חובה
אנו נוקטים בכל הצעדים על מנת להבטיח את פרטיות הגולשים באתר וכל השימוש שנעשה בפרטים הוא על מנת לקשר בין בעל המקצוע למבקשי השירות בלבד.
רפואה סינית
 
רפואה סינית באה במקום או במקביל לטיפול הרפואה הקונבנציונאלית. רפואה סינית נותנת מענה לא רק לסימפטומים של המחלות אלא ובעיקר גם לנפש. המטפלים של הזרם האלטרנטיבי גורסים כי מחלה פיזית ניתנת לעיתים למרפא באמצעות הרגעת הנפש. רפואה סינית רואה בגוף ובנפש כמקשה אחת בלתי נפרדת שיש לטפל בה כאחד. שיטות המרפא והטיפול של  רפואה סינית - משלימה מנצלות את משאבי הטבע ולא חומרים כימיים שלעיתים יכולים להזיק לגוף יותר מהתועלת שהם מעניקים לו. רפואה משלימה משתמשת בצומח, בעשבי מרפא, בשיטות עיסוי, בפירות, בשמנים, בריחות טבעיים להרגעת הגוף והנפש. קיימים סוגי טיפול שונים בהם משתמשים המטפלים של אסכולת הרפואה המשלימה הכוללים: שיאצו, רפלקסולוגיה, פרחי באך, דיקור סיני, עיסוי תאילנדי, עיסוי שבדי, עיסוי אבנים חמות, סדנאות צחוק, מדיטציה, יוגה, רייקי, הילינג, טנטרה, דמיון מודרך ועוד.
 
המטפלים בתחום  רפואה סינית -  משלימה:
טיפולי רפואה סינית יכולים להיות חוויה מעצימה, חזקה, מרפאת וממלאת אנרגיה וכוח למטופלים. המוטיב המרכזי והחשוב ביותר בהצלחת טיפולי רפואה משלימה - סינית הוא לא אחר מאשר המטפל בכבודו ובעצמו.  ראשית על המטפל להיות מקצועי, מיומן ובעל הכשרה מתאימה בסוג הטיפול אותו הוא מעניק למטופל שלו. דבר שני חשוב לא פחות הוא הקשר הנוצר בין המטפל למטופל, אם אין כימיה בין השניים הטיפול יכול להיכשל. כמו כן יצירת הקשר הראשוני, השיחה והבנת ציפיותיו ורצונותיו של המטופל מהמטפל היא בעצם חצי הדרך להצלחת הטיפול. חשוב שהמטופל ירגיש בנוח במחיצת המטפל, במידה ואישה מעדיפה מטפלת רצוי לתת לה את מבוקשה ולא לנסות להסביר לה כמה המטפל מקצועי ונחמד.
 
כפי שכבר צוין בתחילת המאמר רפואה סינית היא דרך אלטרנטיבית לטיפול במחלה ובכאב. שילוב בין משאבי הטבע וההון האנושי, קרי, המטפלים מבטיחים הצלחת הטיפול וריפוי של הבעיה אצל המטופל.
 
בביזקול אתר אינדקס לאנשי מקצוע, תוכלו למצוא את המטפלים האיכותיים ביותר בתחום הרפואה סינית , סוגי טיפולים אלטרנטיביים שונים ומגוונים מהטובים בארץ וכל זה תחת קורת גג אחת. אנו בביזקול מבטיחים לתת לכם את אנשי המקצוע האיכותיים ביותר על פי בדיקות קפדניות של אנשי האתר. 
 
טיפים לרפואה משלימה מאמרים לרפואה משלימה
רפואה סינית | רפואה משלימה  

1
רפואה סינית | רפואה משלימה