עיצוב פנים | עיצוב פנים , אדריכלים  

בעלי מקצוע השוואת מחירים
  • מלא הטופס וקבל עד 5 הצעות מחיר.
  • השרות חינם וללא התחייבות מצדך.
קטגוריה *
אזור *
שם מלא *
אי-מאייל
טלפון *
תאר את העבודה בקצרה
רשום את המספרים
שבתמונה
מאשר קבלת דוא"ל
שלח וקבל הצעה מבעלי מקצוע של עיצוב פנים , אדריכלים
השדות ב* חובה
אנו נוקטים בכל הצעדים על מנת להבטיח את פרטיות הגולשים באתר וכל השימוש שנעשה בפרטים הוא על מנת לקשר בין בעל המקצוע למבקשי השירות בלבד.
עיצוב פנים
 
עיצוב פנים בא לענות על צורך בסיסי של ניצול מקסימאלי של חלל קיים ללא הרחבה של הבית כתוצאה מהגדלת מספר הדיירים, למשל, כתוצאה מילודה. עיצוב פניםהוא שיפוץ הדירה ללא צורך במעבר לבית גדול יותר וניצול היתרונות היחסיים של המקום עצמו תוך התאמתו לצורכי דיירי הבית הישנים והחדשים כאחד.  ניתן לבצע עיצוב פנים בבית לבד ללא צורך בייעוץ מקצועי של מעצב פנים בעל הכשרה מתאימה, אך עיצוב פנים הבית באופן עצמאי יכול לגרום להוצאות נוספות שלא נלקחו בחשבון ובינינו למי יש כוח או זמן פנוי להתרוצץ בין חנויות לחומרי בניין, לקנות רהיטים ולמצוא צבעים או רצפים אחרי יום עבודה ארוך ומתיש.
 
עיצוב פנים בעזרת מעצב פנים מקצועי:
הגעתם להחלטה לשכור מעצב פנים מקצועי שיעזור לכם להבין את המגמות החדשות בשוק האופנה של עיצוב פנים בעולם. הזמנתם אותו אליכם הביתה וכבר בשיחה הראשונה נוצרה ביניכם כימיה והחלטתם לשכור בפועל את שירותיו, מה הלאה?...
 
עיצוב פנים על ידי מעצב מקצועי דורש ממנו להבין ולדעת באופן ברור וללא ספק את דרישות לקוחותיו, צרכיהם, רצונותיהם וכמובן העדפותיהם, חשוב לזכור שיש להיצמד לתקציב כספי ידוע מראש ולא לחרוג ממנו יותר מידי.
 
עיצוב פנים דורש בנוסף למעצב גם אנשי מקצוע נוספים קבלן שיפוצים שיעסיק גם צבעים, נגרים, אינסטלטורים, חשמלאים ועוד. הדבר מייקר את עלות השכרתו של המעצב ויש להגיע להסכמה כי התשלום למעצב הפנים כולל את השכרת קבלן השיפוצים והעבודה בפועל.
 
חוזה עבודה עם מעצב פנים:
עיצוב פניםמקצועי ואיכותיהינו עסק יקרמאוד. לכן חשוב לוודא בעת הפגישה הראשונה עם המעצב כי כל הדברים המוסכמים בין שני הצדדים ירשמו בחוזה עבודה מסודר שיכלול מחיר, פריסת התשלומים, האם המחיר כולל את קבלן השיפוצים והחומרים צבע, מרצפות וכו, תאריך יעד לסיום העבודה ועוד.
 
לכל האמור לעיל דיי ברור כי שכירת שירותיו של מעצב פנים למטרת עיצוב פנים הבית שלך מחדש הוא טרחה רבה. אנו בביזקול נעזור לך למצוא את אנשי המקצוע בתחום עיצוב פנים המקצועיים והאיכותיים ביותר תחת קורת גג אחת.    
 
 
טיפים לעיצוב פנים , אדריכלים מאמרים לעיצוב פנים , אדריכלים
עיצוב פנים | עיצוב פנים , אדריכלים  
פרפקטו-חיפויי רצפה וקירות
יבוא שיווק וביצוע חיפויי רצפה וקירות דקורטיביים
V.K.Design
תכנון ועיצוב פנים
יופי של עץ
ביצוע ותכנון כל עבודות העץ
אבי-רם פיקוח וביצוע
פיקוח וביצוע עבודות בניה ושיפוצים
Arcform
אדריכלות פנים ועיצוב
ניוטון
עיצוב ואדריכלות פנים
רשת קווים
אדריכלות ועיצוב פנים

12
עיצוב פנים | עיצוב פנים , אדריכלים